Medová masáž

Medová masáž (detoxikační)

Medová masáž je detoxikační technika, kdy pomocí speciálních hmatů a za použití kvalitního medu dochází k uvolňování škodlivin. Hlavní efekt medové masáže je odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Pomáhá otvírání pórů a prokrvení. Naopak do těla se díky ní dostávají minerály a stopové prvky obsažené v medu. Nejčastější užití je v oblasti okolo páteře. Med byl a je považován za elixír mládí, tak proč nevyužít jeho možnosti i dnes. Medová masáž má blahodárný, detoxikační účinek pro celé tělo. Jako prevence stačí 1x za měsíc, při obtížích 1x týdně, v akutním stavu 2x týdně.

Medová masáž

Doporučení:

Hlavní efekt medové masáže je odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale i uvolnění svalů, prokrvení a zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

Kdo: ženy i muži
Kde: záda, ramena

Medový zábal

Přírodní med má výjimečně příznivý účinek na pokožku a celý organismus. Medový zábal spolu se SPA masáží a se solí z Mrtvého moře zvlhčuje a zvláčňuje pokožku. Má jemný účinek proti celulitidě. Dodává tělu velké množství minerálních solí a vitamínů. Regeneruje pokožku a zanechává ji hladkou, pevnou a hedvábnou na dotek. Je to také výborná péče pro to, aby se pokožka připravila na slunění. Odstraňuje následky stresu, podporuje regeneraci a omlazení buněk pokožky.

Doporučení:

Pokožka potřebující zvlhčení a výživu. Hydratace a zvláčnění, podporuje tvorbu melaninu, příprava kůže pro opálení.

Kdo: ženy i muži
Kde: celé tělo

Ceník:

masáž ( detoxikační ) záda + šíje + okurkový zábal (cca 45 min.) 550 Kč
zábal + pealing celé tělo (cca 90 min.) 1200 Kč

Telefon: +420 728 525 525

Fotogalerie Medová masáž

  • Medová masáž
  • Medová masáž
  • Medová masáž
  • Medová masáž
  • Medová masáž
  • Medová masáž