Těhotenská masáž

Těhotenská masáž je určena právě pro Vás, ženy v očekávání. Po těhotenské masáži se budete cítit výborně fyzicky i psychicky. A právě to má vliv i na prenatální vývoj Vašeho očekávaného potomka.

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět. Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, šíje, pocity těžkých nohou, otoky nohou, prohýbání se v bedrech a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy.

Masáž zad provádíme v pozici vleže na boku na masážním lůžku. Při této poloze se dá dobře masírovat namáhaný kříž a bedra, ale i unavené nohy zezadu a hrudní páteř. Vleže na zádech s podloženými koleny masírujeme nohy zepředu, bříško, hrudník, ruce i šíji.

Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Zabraňuje popraskání pokožky a vzniku jizev na stehnech (tzv. strie), břiše a prsech. Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění, v těhotenství je tato masáž skutečným balzámem.

Těhotenská masáž

Doporučení:

Přínosy těhotenské masáže přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění. příznivě ovlivňuje kondici maminky i plodu. Zmírňuje pocity nevolnosti, zlepšuje spánek. Ulevuje od bolestí a svalového napětí. Pomáhá při otocích nohou. Zlepšuje pružnost pokožky, předchází vzniku strií,

Kdo: těhotné ženy
Kde: záda, krk, bříško

Ceník:

masáž (cca 45- 50 min.) 500 Kč

Telefon: +420 728 525 525