Baňková masáž

Baňková masáž je jednou z vhodných metod pro zmírnění potíží při bolestech zad bez vedlejších účinků. Baňkou promasírujeme celá záda pomalým krouživým pohybem. Při lehčích potížích masáže baňkou stačí. Bývá příjemná a rychlým prokrvením kůže a svalů působí uvolnění a úlevu. Při větších potížích po této přípravě používáme baňky menších rozměrů, které aplikujeme již cíleně na dané body a necháme je zde působit déle. Baňkami je rovněž možné i masírovat – masíruje se obvykle jednou až dvěmi baňkami.

Za pomocí podtlaku, který vzniká přiložením baněk, se místo pod baňkou velmi silně prokrví a začínají zde regenerační procesy, které působí nejen pod baňkou, ale i na vzdálených místech. Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád mají baňky velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

Baňka silným podtlakem přivodí vznik krevních podlitin, které ale během pár dní zmizí. Málokterá metoda však docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Modřiny po aplikaci baněk se nemusí tvořit každému klientovi. Záleží na typu kůže, akutnosti problému nebo množství toxinů v těle.

Baňková masáž

Doporučení:

Snížení bolestivosti svalů. Prokrvení a prohřátí problematických míst. Odstraňování ztuhlosti a napětí svalu. Pozitivní účinek na krevní oběh a nervový systém. Odstraňování revmatizmu – lepší prokrvení kloubů a zvýšení sekrece synoviální tekutiny.

Kdo: ženy i muži
Kde: záda

Ceník:

masáž (cca 45 min.) 850 Kč

Telefon: +420 728 525 525

Fotogalerie Baňková masáž

  • Baňková masáž
  • Baňková masáž
  • Baňková masáž
  • Baňková masáž
  • Baňková masáž
  • Baňková masáž