Masáž rybičkami Garra Rufa

Nabízíme klientům pohodovou relaxaci v útulném prostředí. Pečovat o Vás budou stovky rybiček Garra Rufa, které se postarají o regeneraci Vaší pokožky v oblasti nohou. Zároveň s jemnou péči jejich bezzubých úst masírují pokožku, čímž dochází k omlazení, prokrvení, šetrného, ale účinného peelingu a k jemné masáži chodidel. Každý z nás má na chodidlech reflexní body celého těla a proto působí tato procedura velmi blahodárně na celé Vaše tělo.

Masáž rybičkami Garra Rufa

Doporučení:

Mikromasáž chodidel a rukou, příjemná relaxace a regenerace těla, odstranění suché a šupinaté pokožky, zabránění tvorby ztvrdlé kůže, zlepšuje projevy lupénky.

Důležité upozornění !!
Vždy minimálně 1 den před procedurou, je zakázáno používat jakýkoliv lék nebo mast na bázi kortikoidů!

Ceník:

rybičky Garra Rufa - nohy (cca 30 min.) 490 Kč

Telefon: +420 728 525 525

Fotogalerie Masáž rybičkami Garra Rufa

  • Masáž rybičkami Garra Rufa
  • Masáž rybičkami Garra Rufa
  • Masáž rybičkami Garra Rufa
  • Masáž rybičkami Garra Rufa
  • Masáž rybičkami Garra Rufa
  • Masáž rybičkami Garra Rufa

Vše o rybičkách Garra Rufa

Rybky Garra RufaGarra Rufa jsou kaprovité rybičky, druhu Garra Rufa z rodu Cyprinidae /Cyprinion macrostomus/, pocházející z termálních pramenů v tureckém Anatolu poblíž města Kangal, žijí ve vodě o teplotě až 36°C. Teplé prameny odedávna lákaly ke koupelím a místní obyvatelé si povšimli blahodárného vlivu koupelí na různé kožní neduhy včetně lupénky.

Rybky Garra Rufa koušou?

Rybky Garra Rufa nemají zuby a pouze jen bezbolestně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky zabraňují vzniků kožní infekce. Ta je příčinou kožních onemocnění a následného viditelného poškození kůže.